Blog

Na tym blogu znajdziesz artykuły o nowoczesnych trendach w designie, praktyczne wskazówki dotyczące optymalizacji witryn, analizy najnowszych narzędzi i technologii webowych, a także refleksje na temat kreatywnego podejścia do projektowania.

 • Idealna domena dla Twojego biznesu technologicznego

  Zrozum, jak odpowiednia domena wpływa na rozpoznawalność i SEO Twojego biznesu technologicznego. Przewodnik po wyborze idealnego rozszerzenia domeny dla e-commerce i więcej.
  Czytaj więcej
 • Nie ryzykuj w sieci: Regularne aktualizacje regulaminu Twojego sklepu

  Odkryj kluczowe praktyki w aktualizacji polityki prywatności i regulaminu sklepu internetowego. Zapewnij sobie spokój ducha i unikaj konsekwencji prawnych dzięki regularnym przeglądom i profesjonalnym wzorom.
  Czytaj więcej
 • Najlepsze wtyczki do formularzy w WordPress

  Porównaj najlepsze wtyczki do tworzenia formularzy w WordPress, w tym Fluent Forms, i wybierz idealne rozwiązanie dla swojej strony.
  Czytaj więcej
 • Jak Zwiększyć Wydajność Twojej Strony WordPress?

  Poznaj najlepsze praktyki i narzędzia do optymalizacji strony WordPress. Dowiedz się, jak przyspieszyć ładowanie i zwiększyć satysfakcję odwiedzających.
  Czytaj więcej
 • Optymalizacja Bloga na WordPressie w 2024 roku: Kluczowe strategie i trendy

  Odkryj kluczowe aspekty prowadzenia bloga na WordPressie w 2024: od rozbudowanych treści eksperckich, przez efektywną monetyzację, po integrację z mediami społecznościowymi i zastosowanie multimediów. Dowiedz się, jak wyróżnić się na tle innych i maksymalizować zasięgi.
  Czytaj więcej
 • Dlaczego warto tworzyć strony WordPress w edytorze Gutenberg i wtyczce Kadence?

  W świecie WordPressa istnieje wiele narzędzi do tworzenia i projektowania stron internetowych. Jednak, gdy przychodzi do wyboru edytora stron lub page buildera, Gutenberg wraz z wtyczką Kadence wyróżniają się spośród innych opcji. W tym artykule przedstawię Ci kilka powodów, dla których warto wybrać tę kombinację dla Twojej witryny WordPress. 1. Integracja z WordPress Gutenberg jest…
  Czytaj więcej
 • Dlaczego warto mieć SSL na stronie WordPress? Odkryj moc bezpiecznego połączenia!

  W dzisiejszych czasach, kiedy większość naszych aktywności przeniosła się do świata cyfrowego, zapewnienie bezpieczeństwa w sieci stało się niezwykle istotne. Jednym z najważniejszych kroków w kierunku ochrony naszych stron internetowych jest posiadanie protokołu SSL (Secure Sockets Layer). W tym artykule opowiemy o korzyściach, jakie płyną z posiadania SSL na stronie WordPress. Przekonasz się, że warto…
  Czytaj więcej
 • 8 powodów dlaczego warto mieć stronę na WordPressie

  Przygotowałem dla Ciebie dziesięć subiektywnych powodów, dla których warto posiadać WordPressa. 1. WordPress jest w zupełności darmowy WordPress jest darmowy, tak jak wiele jego elementów. Płacisz tylko za wybrane motywy lub wtyczki, ale wybór należy do Ciebie. Nawet prosta strona lub sklep może działać w pełni na darmowych rozwiązaniach. Jedyne, co jest niezbędne i generuje…
  Czytaj więcej